Najważniejsze informacje

NOWE FUNKCJE APLIKACJI VASCO

Rekuperatory VASCO wprowadzone do sprzedaży od kwietnia 2020 roku mają instalowaną nową wersję sterowania z rozszerzonymi możliwościami kontroli nad działaniem wentylacji poprzez aplikację VASCO CLIMATE CONTROL na smartfona. Nowa wersja aplikacji VASCO CLIMATE CONTROL dotyczy: nowych rekuperatorów: VASCO DX4 (E), VASCO DX5 (E), VASCO DX6 (E); dotychczasowego zakresu serii VASCO X czyli: X350, X425, X500 -  dostarczanych do kwietnia 2020; udoskonalonej wersji rekuperatora D275EP III  - wszystkie (w wersji III)

W nowej aplikacji pojawił się większy zakres informacji o stanie pracy rekuperatora. Widoczny jest bieżący przepływ w m3/h, wynikający z aktualnego biegu rekuperatora i ustawień dla poszczególnych biegach. Użytkownik nie musi teraz pamiętać jakie są ustawienia jego jednostki, ponieważ widzi, jaki przepływ w każdym momencie rekuperator realizuje. Jest to rzecz jasna wartość zarówno dla nawiewu, jak i wyciągu, ponieważ wentylacja jest zbilansowana. Oprócz tego w głównym oknie jak do tej pory jest informacja o warunkach pogodowych w okolicy i bieżącym statusie pracy: każda z 3 ikon informuje co w danym momencie decyduje o poziomie wentylacji: harmonogramu tygodniowego, wybór użytkownika na określony czas, czy na stałe.

W nowej wersji aplikacji znalazły się też funkcje czasowe: KOMINEK / OKAP KUCHENNY, GOŚCIE, NIEOBECNOŚĆ a także zupełnie nowa karta z informacjami o temperaturach wewnątrz rekuperatora – bezpośrednio odczytywanych z 4 czujników temperatury i o statusie pracy podzespołów rekuperatora.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Bimex Biedrzycki Maciej

ul.Głowna 1A 55-330 Głoska

Telefon:

+48 662044317

Działamy na terenie:<